Typy trezorů

 

Skříňové trezory

Tento typ trezorů je vybaven různým počtem přestavitelných poliček a mohou být vybaveny i růyným počtem vnitřních, samostaně uzamykatelných schránek. V mezistěnách trezoru může být i ohnivzdorná výplň (záleží na výrobci). Našimi do davateli jsou firmy T-SAFE a ROTTNER SECURITY.

Katalogy ke stažení níže.

 

Stěnové trezory

Trezory tohoto typu jsou svým provedením určeny k instalaci do zdi. Jsou vybaveny trezorovými, mechanickými nebo elektronickými zámky, ale záleží na daném typu trezoru či výrobci. Našimi do davateli jsou firmy T-SAFE a ROTTNER SECURITY.

 

Nábytkové trezory

Nábytkové trezory jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny, na přání do podlahy. Jsou vybaveny trezorovými, mechanickými nebo elektronickými zámky, ale záleží na daném typu trezoru či výrobci. Našimi do davateli jsou firmy T-SAFE a ROTTNER SECURITY.

 

Trezory na zbraně

Tyto trezory jsou určeny k bezpečné úschově loveckých, sportovních a starožitných zbraní. Konstrukční řešení umožňuje ukládání dlouhých zbraní včetně optických zaměřovačů. Osazení zámkovým mechanismem záleží na konkrétním typu trezoru, ale také na výrobci. Našimi do davateli jsou firmy T-SAFE a ROTTNER SECURITY.

 

Skříně na zbraně

Tyto trezory jsou určeny k bezpečné úschově loveckých a sportovních zbraní. Hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích. Osazení zámkovým mechanismem záleží na konkrétním typu skříně, ale také na výrobci. Našimi do davateli jsou firmy T-SAFE a ROTTNER SECURITY.

 

Související dokumenty:

Pohotovost

napište námV případě problému či otázky nás kontaktujte.

Aktuality

8.3.2016 ENTR

ENTR2

Nové zámky ENTR. Více ZDE


Copyright Zámečnictví Němec