Klíče

Vložkové

vložkovýNástroj k zamykání nebo odmykání zámku vybaveným cylidrickou nebo jinou vložkou. Vložkový klíč Vám u nás na počkání nebo do smluveného termínu zhotovíme. Pokud má klíč právní ochranu a předložíte kartu, tak Vám bude klíč také zhotoven. Důvodem je evidování chráněných profilů.

 

 

Dozické

dozickýNástroj k zamykání nebo odmykání dozického, zadlabacího zámku. Nové klíče zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu.

 

 

 

Obyčejné (Tvarové)

tvarovýNástroj k zamykání nebo odmykání obyčejnýho, zadlabacího zámku. Nové klíče zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu. Tvarové klíče se od sebe liší tvarem (číslem) a výrobcem (FAB, HOBES).

 

 

 

Trezorové

trezorový klíčNástroj k zamykání nebo odmykání trezorového zámku.  Nové klíče zhotovujeme do smluveného termínu.

 

 

 

Nábytkové

nábytkový klíčNástroj k zamykání nebo odmykání nábytkového zámku (skříně, zásuvky apod.). Nové klíče zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu.

 

 

 

Autoklíče

autoklíčNástroj k zamykání nebo odmykání auto-zámku, palivového víčka a spínací skříňky.Zhotovujeme široký sortiment auto, motoklíčů, včetně auto, motoklíčů s imobilizérem. Doba zhotovení je závislá na složitosti a typu klíče.

Pohotovost

napište námV případě problému či otázky nás kontaktujte.

Aktuality

8.3.2016 ENTR

ENTR2

Nové zámky ENTR. Více ZDE


Copyright Zámečnictví Němec