Zámky

 

Visací zámky

visákVisací zámky nejčastěji pracují na principu stavební cylindrické vložky a nacházejí rozsáhlé použití, např. pro uzamykání bran garáží, rozváděčových skříní, rozvoden el. proudu atd. Jsou vyráběny dle požadavků zákazníků v širokém sortimentu. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte. širokého sortimentu.

 

 

 

Zadlabací zámky

zadlabákZadlabací zámky se zabudovávají do dveřního zádlabu a svým vnitřním uspořádáním mechanismu umožňují otevírání a zavírání dveří dveřní klikou nebo prostřednictvím stavební cylindrické vložky ovládané klíčem. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte ze širokého sortimentu.

 

 

 

Přídavné zámky

přídavný zámekPřídavné zámky je svojí konstrukcí určen jako doplňující zabezpečení vstupních dveří bytů. Lze ho použít všude tam, kde je z jedné strany požadován vyšší stupeň pasivní zabezpečnosti. Způsob dvojího zabezpečení vstupních dveří je podstatně účinnější než zajištění pouze hlavním zámkem. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte ze širokého sortimentu.

 

 

Nábytkové zámky

nábytkový zámekNábytkové zámky slouží k zajištění skříněk, dvířek a nábytkových zásuvek u kancelářských stolů a sestav kancelářského nábytku. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte ze širokého sortimentu.

 

 

 

Průmyslové zámky

průmyslový zámekUrčen pro zajištění skříněk, dvířek, kontrolních nebo odečítacích míst, apod. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte ze širokého sortimentu.

 


 

Mincové a kartové zámky

mincovní a kartové zámky

Mincové a kartové zámky se využívají u šatních a podobných skříněk určených pro provoz na veřejných místech bez nároku na obsluhu vydávající klíče. Mají využití ve veřejných budovách, knihovnách, plaveckých bazénech, nákupních centrech a v dalších prostorách, kde vzniká požadavek na krátkodobé uschování zavazadel a jiných osobních věcí. Navštivte naši prodejnu (kontakty) a sami si vyberte ze širokého sortimentu.

 

 

Pohotovost

napište námV případě problému či otázky nás kontaktujte.

Aktuality

8.3.2016 ENTR

ENTR2

Nové zámky ENTR. Více ZDE


Copyright Zámečnictví Němec