O nás

Od založení až po současnost 

 

    Firma byla založena v roce 1991 Jiřím Němcem, který zpočátku provozoval klíčovou službu v Kolíně v Kouřimské ulici.

    V roce 1993 rozšířil služby o zabezpečování objektů a otvírání aut a bytů, vybavil prodejnu a přijal prvního zaměstnance.

    V roce 1994 vstoupil spolu s manželkou do firmy současný majitel pan Josef Němec a došlo k jinému dalšímu rozšíření. Byla uvedena do provozu dílna na výrobu mříží a repasování trezorů. Firma se rozrostla i o další zaměstnance, což umožnilo zavedení nových služeb, jako např.: dodávek bezpečnostních dveří a prodeje trezorů.

    V roce 1996 byla otevřena druhá prodejna v Pražské ulici v Kolíně. Firma navázala spolupráci s rakouskou firmou KABA-GEGE, od které byla zakoupena licence na výrobu bezpečnostních cylindrických vložek s vlastním profilem a zahájen dovoz veškerého jejího sortimentu. Ve stejném roce byla navázána spolupráce i s italskou firmou Cerutti, od které je zajištěn dovoz širokého sortimentu trezorů a trezorových zámků.

    Na počátku roku 1998 převzali manželé Němcovi plně vedení firmy. V roce 2000 navázala firma užší spolupráci s firmou FAB a.s. a stala se tak jejím servisním střediskem. V budoucnu se Zámečnictví Josef Němec stává přímým partnerem, FAB Profi centrem Polabí, jediným ve středních Čechách (r.2008). Zvýšil se i počet  zahraničních dodavatelů, a to převážně z Itálie.

    V současné době zaměstnává 4 pracovníky a poskytuje široký sortiment služeb:

       • opravy všech druhů zámků včetně autozámků
       • výroba všech druhů klíčů, včetně trezorových a autoklíčů s imobilizérem
       • otevírání aut, bytů a veškerých zámků
       • otvírání, opravy a repasování trezorů
       • dodávky bezpečnostních dveří
       • výroba mříží a jejich montáž
       • motáž veškerého zámečnického sortimentu

    Firma dlouhodobě spolupracuje s policií ČR, s městskou policií, Hasičským záchraným sborem a zdravotnickou záchrannou službou. Mezi její spokojené zákazníky patří i některé peněžní ústavy, kterým zajišťuje pravidelný servis trezorů. Dnes je celé firma přestěhována do Kmochovovy ulice v Kolíně, kvůli většímu prostoru.

    Od doby jeho založení je firma členem Cechu mechanických zámkových systémů.

Pohotovost

napište námV případě problému či otázky nás kontaktujte.

Aktuality

8.3.2016 ENTR

ENTR2

Nové zámky ENTR. Více ZDE


Copyright Zámečnictví Němec